Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů



Planet VDR-300NU

routery, 5 GHz

Kombinovaný router pro připojení ADSL nebo VDSL s integrovaným čtyřportovým 100Mbps přepínačem a přímou podporou šifrovaného propojení sítí VPN(IPsec), dále disponuje...

Uložit ke srovnání

Planet WNAP-7325

routery, 5 GHz

PLANET WNAP7325; Venkovní bezdrátová jednotka pro využití v pásmu 5 GHz byla navržena tak, aby zaručila vyšší stupeň pokrytí signálem a větší nabídku funkcí. Integrovaná anténa...

Uložit ke srovnání

Planet VDR-301N

routery, 2.4 GHz, 4, IPv6

VDSL/ADSL router s WiFi 2,4GHz (300Mb/s), 1x WAN + 4x LAN ethernet. VDSL profily až 30a, ADSL G.bis/ADSL2+ (Annex A,L), podpora G.993.5 Vectoring. Firewall, DHCP server/klient,...

Uložit ke srovnání

Planet FRT-415N

routery, IPv6

PLANET FRT-415N FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SFP) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX, 1x WiFi 802.11n, až 32 připojených WiFi klientů najednou. NAT, Access control,...

Uložit ke srovnání

Planet FRT-401N

routery

PLANET FRT-401N FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SC multimode 2 km), 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX, 1x AP Wi-Fi 802.11n, až 32 připojených Wi-Fi klientů najednou. NAT,...

Uložit ke srovnání

Planet FRT-405

routery

PLANET FRT-405 FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SFP) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient. Neomezený počet...

Uložit ke srovnání

Planet WBS-500N

routery, 5 GHz

PLANET WBS500N; Venkovní bezdrátový přístupový bod s integrovaným routerem, včetně interních antén se ziskem 10dBi, plastový kryt s krytím IP55. Pásmo 5GHz, bezdrátové režimy...

Uložit ke srovnání

Planet WNAP-7350

routery, 5 GHz

Venkovní bezdrátový přístupový bod s integrovaným routerem, 2x N-konektor pro připojení externích antén. Bezdrátové režimy AP, Client, WDS, AP+WDS pro radiová pásma podle IEEE...

Uložit ke srovnání

Planet WNAP-7335

routery, 5 GHz

Venkovní bezdrátový přístupový bod s integrovaným routerem, 2x RP-SMA pro externí antény, plastový kryt s krytím IP55. Bezdrátové režimy AP, Client, WDS, AP+WDS pro radiová...

Uložit ke srovnání

Planet WNAP-7320

routery, 5 GHz

PLANET WNAP-7320 Venkovní bezdrátový přístupový bod s integrovaným routerem včetně interní antény o zisku 14 dBi, plastový kryt s krytím IP55. Bezdrátové režimy AP, Client,...

Uložit ke srovnání

Planet WNRT617G

routery

WiFi router navržený přímo pro přenos IP kamerových systémů. Umožňuje připojení bezdrátových kamer a přenos přes mobilní síť 3G/4G prostřednictvím USB dongle modemu, dosah...

Uložit ke srovnání

Planet FRT-401

routery, 4

FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SC multimode 2km) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient, IGMP Proxy....

Uložit ke srovnání

Planet FRT-420SN

routery, 4, 802.11 b/g/n

FTTH router s WiFi a VoIP, 1x WAN 100Base-FX (SFP) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX, 1x WiFi 802.11n AP/bridge/WISP, 2x FXS (SIP). NAT, Access control, Firewall, Virtual...

Uložit ke srovnání

Planet FRT-401S15

routery, 4

FTTH router, 1x WAN 100Base-FX (SC singlemode 15km) , 4x LAN přepínaný port 10/100Base-TX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient. Neomezený počet...

Uložit ke srovnání

1 - 14 ze 14 produktů

Zboží oblíbených značek
na jednom místě:

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Access pointy, routery